Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Керівництво для авторів

Ознайомтеся з Рекомендаціями для авторів за покликанням нижче

Інструкції для авторів

Процедура подання  

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу, перевіряти  поточний статус своїх матеріалів та отримувати інформацію щодо рецензування й ухваленого рішення про публікацію, необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вже маєте ім’я користувача/пароль? Перейдіть до входу 

Потрібне ім'я користувача/пароль? Перейти до Реєстрації 

Увійшовши до системи, натисніть кнопку “Подати рукопис»  та виконайте такі кроки:

 1. оберіть тип рукопису (див. детальніше пункт “Типи публікацій”) та заповніть форму подання (прочитайте уважно всі питання та поставте всі позначки);
 2. зазначте імена та  належність автора(ів), назву, анотацію, ключові слова та інші метадані;
 3. визначте категорії класифікації для свого рукопису;

4) заповніть метадані подання, додавши відомості про будь-які допоміжні агенції фінансування, конфлікт інтересів, коментарі для редакторів;

5) завантажте файл статті та будь-які додаткові файли;

6) підтвердіть  автоматично згенеровану версію статті й метадані (або перегляньте їх, якщо потрібно);

7) завантажте додаткові файли та пов’язані метадані;

8) перевірте надіслані файли та підтвердіть  надсилання.

Надсилаючи рукопис, відповідальний автор (автор-кореспондент) повинен надати контактні дані всіх авторів і підтвердити те, що кожний  співавтор/ка схвалив/ла або що всі співавтори схвалили  остаточну версію рукопису.

Ми просимо авторів перед поданням рукопису ознайомитися  з “Рекомендаціями для авторів та наведеними нижче вимогами до подання.

Подання статті автоматично означає згоду автора(ів) з умовами Ліцензійного договору 

Автори подають два варіанти статті — з інформацією про авторів  (файл Автори. Назва статті) та  без інформації про авторів (Файл Для рецензування. Назва статті). Це потрібно для забезпечення подвійного сліпого рецензування.

Типи публікацій

Журнал “Вісник Київського національного університету. Економіка” публікує такі типи статей і матеріалів:

 • оригінальні дослідницькі статті;
 • оглядові статті.

Оригінальні дослідницькі статті. Містять оригінальні ідеї та презентують теоретичні, емпіричні, експериментальні та/або методологічні досягнення у відповідних галузях наукових досліджень. Заохочується опис нульових чи негативних результатів та повторний аналіз попередніх досліджень, що веде до отримання нових результатів або підтвердження попередніх. 

Оглядові статті. Містять збалансований і вичерпний огляд останніх відкриттів у конкретній галузі та підсумовують теми, які ще не були висвітлені в опублікованій літературі. 

Огляди мають базуватися на рецензованій літературі та не містити нових даних чи нових гіпотез. 

Вступне слово редактора. Головний редактор видання може підготувати вступне слово з інформацією про основні статті номера зміни в редакційній політиці журналу тощо. Якщо редакція готує спеціальний випуск видання, присвячений певній темі, проблемі, та залучає до співпраці спеціальних гостьових редакторів, вони також мають право підготувати вступне слово до спеціального випуску.

Вимоги до подання

Усі подані матеріали повинні відповідати наступним вимогам.

 • Рукопис є оригінальною роботою, яка раніше не публікувалася та не перебуває на розгляді в іншому журналі (випадки, передбачені Політикою дублювання публікацій журналу) (або вкажіть пояснення у коментарях для редактора).
 • У файлі, що містить основний документ - ТЕКСТ СТАТТІ, немає посилань на імена авторів та/або їхні облікові дані.
 • Бібліографічні посилання на електронні ресурси у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL та DOI.
 • Авторські оригінали статей написані грамотно українською або англійською мовами.
 • Автори погоджуються з тим, що їхні статті будуть опубліковані у відкритому доступі за ліцензією Creative Commons Attribution License (CC BY 4.0).
 • Метадані статті були заповнені українською та англійською мовами (автори повинні вибрати правильну мову в опції «Мова» у формі), включаючи прізвища авторів великими літерами та назву, анотацію та ключові слова, як англійською, так і українською.
 • Всі джерела згадані в тексті перелічені у Список використаних джерел / References.
 • Файли подання текстів статті є документами у форматі Microsoft Word.
 • Структура та оформлення основного тексту, таблиць, рисунків, списку бібліографічних посилань відповідає Рекомендаціям для авторів та шаблону статті Інструкції для авторів розділу "Для авторів".

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, вказані користувачами на сайті цього журналу, будуть використані виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.

Більш детально про політику конфіденційності