Оплата за публікацію

Відповідно до Наказу № 194-32 та Положення про порядок надання Київським національним університетом імені Тараса Шевченка платних послуг із видання та реалізації навчальної літератури, методичних, науково-методичних, наукових, науково-технічних, періодичних видань, інших друкованих засобів масової інформації у Видавничо-поліграфічному центрі “Київський університет” запроваджується платна послуга з розміщення статей у наукових журналах серії “Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка”.

УВАГА! Оплата приймається лише після успішного рецензування та прийняття статті до публікації в журналі. 

Вартість редакційно-видавничої підготовки статті становить 1 560 грн за 1 обл.-вид. арк. (40 000 знаків із проміжками). Орієнтовний обсяг статті 0,51,5 обл.-вид. арк.

Від оплати звільняються: 

  • студенти та аспіранти Київського національного університету імені Тараса Шевченка; 
  • науково-педагогічні та наукові співробітники Київського національного університету імені Тараса Шевченка; 
  • співробітники інших наукових установ, вищих навчальних закладів, з якими  Київський національний університет імені Тараса Шевченка уклав відповідні угоди про співпрацю за умови, що ці співробітники активно співпрацюють з редакцією журналу як рецензенти та/або члени редакційної колегії (є подання від редакції про участь у рецензуванні та/або у складі редакційної колегії).

 

Члени редакційної колегії та рецензенти журналу, які працюють у наукових установах, вищих навчальних закладах, з якими Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУТШ) не уклав відповідних угод про співпрацю, мають право один раз на рік безоплатно опублікувати статтю за поданням головного редактора.

 

Якщо статтю підготували працівники КНУТШ чи університету-партнера у співавторстві з науковцями, які не афільовані з Університетом, то статті праівників КНУТШ та університету-партнеру публікують безплатно,  а співавтор, який не є працівником Університету, оплачує 1/2 або 1/3 вартості статті залежно від кількості авторів.